Ochraniacz do łóżeczka dziecka - zapewnij mu bezpieczeństwo

 

Ochraniacz do łóżeczka musi być miękki i długi, tak, abyś mogła skutecznie położyć go wokół szczebelków. Zapewnia on, że twoje dziecko będzie spało w jeszcze bezpieczniejszym środowisku niż samo łóżeczko. Ochraniacze na szczebelki mogą mieć różne kształty i kolory, jak również rozmiary. W naszym sklepie możesz wybrać spośród setek wzorów oraz aż 4 różnych rodzajów ochraniaczy. Do wyboru dostępne masz rozmiary, które wpasują się idealnie do każdego standardowego łóżeczka - 120x60 cm lub 140x70 cm. Z naszymi ochraniaczami możesz zakryć poł, 3/4 lub całe łóżeczko, zapewniając sobie i swojemu maluchowi spokojny i bezpieczny sen.

 

Czy ochraniacz na szczebelki jest potrzebny?

 

Ochraniacz na łóżeczko może na pierwszy rzut oka nie wydawać się konieczny. Prawda jest jednak taka, że ma on bardzo dużo zalet. Oczywistą z nich jest gwarancja bezpieczeństwa. Twój maluszek - szczególnie, gdy trochę podrośnie - zacznie wiercić się i ruszać się po łóżeczku. Wtedy może zacząć uderzać się on swoją jeszcze delikatną główką w szczebelki łóżka i wybudzać się ze snu. Miękki ochraniacz otaczający go z każdej strony może temu zapobiec. Takie rozwiązanie nie chroni jednak tylko przed przypadkowym uderzeniem. Dzieci są z natury bardzo ciekawskie i chcą spróbować wszystkiego co mogą. Ochraniacz do łóżeczka skutecznie uniemożliwia twojemu maluchowi próby włożenia rączek, nóżek, czy nawet główki pomiędzy szczebelki łóżeczka.

 

Taki ochraniacz ma jeszcze jedno zastosowanie, które nie jest brane pod uwagę przez wiele osób. Jest to świetny otulacz, który chroni twoją pociechę przed przeciągiem i wiatrem, który może znaleźć się w jego pokoju. Ochraniacz na szczebelki skutecznie zamyka przestrzeń wokół niemowlaka, a łóżeczko zostaje lekko odizolowane od warunków zewnętrznych. Dzięki temu możesz uniknąć wyziębienia a nawet zachorowania swojego maluszka. Nie możemy zapomnieć też o jednej z najbardziej oczywistych zalet ochraniacza na łóżeczko - wygląda on magicznie w pokoju dziecka. Odpowiednio dobrany, ładny ochraniacz może podnieść wygląd pokoiku na wyższy poziom. W naszym sklepie masz do wyboru setki wzorów, więc na pewno znajdziesz taki, który zgra się z wystrojem twojego pokoju dziecięcego.

 

Rodzaje ochraniaczy na łóżeczko

 

Tak jak pisaliśmy na początku, ochraniacze do łóżeczka istnieją w wielu formach i rodzajach. W naszym sklepie Uszyte Fanaberie znajdziesz aż 4 różne typy ochraniaczy. Pierwszym z nich jest klasyczny, płaski ochraniacz na łóżeczko. Jest to najbardziej oczywista opcja, gdy mówimy tym akcesorium. Jak sama nazwa wskazuje, jest to płaski i długi materacyk, który kładziesz wzdłuż szczebelków, aby zabezpieczyć swojego bobasa. Ochraniacz płaski to bardzo dobry wybór, gdy zależy Ci głównie na funkcjonalności i uniwersalności. Następnym rodzajem dostępnym w naszym sklepie jest ochraniacz płaski pikowany. Funkcjonalnością nie różni się on w niczym od poprzedniego, natomiast wznosi go na wyższy poziom pod względem wyglądu. Taki ochraniacz ma charakterystyczny, pikowany wygląd oraz falbankę na górze. Doda on elegancji i klasy do pokoiku dziecka. Innym popularnym wyborem jest ochraniacz do łóżeczka warkocz. To jest już zupełnie inny typ ochraniacza, niż te poprzednie. Składa się on z trzech podłużnych części splecionych ze sobą w warkocz. Jest on równie praktyczny i bezpieczny, co inne ochraniacze, a dodatkowo daje możliwość nałożenia aż 3 różnych wzorów. Ostatni, lecz również bardzo ładny typ ochraniacza do łóżeczka to ochraniacz poduszkowy. Składa się on z 6 sztuk poduszek zszytych ze sobą. W tym przypadku masz wybór zarówno różnych wzorów jak i materiałów, takich jak minky, wafelek i velvet.

 

Jak wybrać ochraniacz do łóżeczka

 

Przy wyborze ochraniacza na łóżeczko musisz skupić się na kilku ważnych rzeczach. Po pierwsze - wybierz rodzaj ochraniacza, który Cię interesuje. Ten punkt omówiliśmy dokładnie wyżej. Następnie musisz popatrzeć, z jakich materiałów stworzony jest ochraniacz. Ważne jest, aby były one bezpieczne dla skóry dziecka. Wszystkie tkaniny używane do tworzenia naszych produktów spełniają standardy OEKO-TEX STANDARD 100, dzięki czemu możesz być pewna, że są w pełni bezpieczne dla twojego malucha. Równie ważne jest wybranie odpowiedniego rozmiaru ochraniacza. Nasze ochraniacze do łóżeczek mogą mieć od 180 cm do aż 420 cm, dzięki czemu możesz używać ich w każdym typowym łóżeczku. Dostępne wersje mogą starczyć na połowę, 3/4 lub całe szczebelki łóżeczka. Nie zapomnij o wybraniu wzoru, który pasuje najlepiej do twojego pokoju dziecięcego. W naszym wzorniku znajdziesz setki różnych wzorów i kolorów. To zapewnia, że na pewno znajdziesz u nas ochraniacz odpowiedni zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.

Ochraniacz pikowany Jeans

Kup teraz 

159 zł 

Ochraniacz pikowany Jasny beż

Kup teraz 

159 zł 

Kup teraz 

Ochraniacz pikowany

Jasny róż

159 zł 

Ochraniacz pikowany

Morski turkus

Kup teraz 

159 zł 

Ochraniacz pikowany

Jasny szary

Kup teraz 

159 zł 

Ochraniacz pikowany

Butelkowa zieleń

Kup teraz 

159 zł 

Kup teraz 

Ochraniacz pikowany

Brudny róż

159 zł 

Ochraniacz pikowany

Ciemny beż

Kup teraz 

159 zł 

OCHRANIACZ PIKOWANY

Ochraniacz pikowany 

Jasny róż

Kup teraz 

159 zł 

Ochraniacz pikowany

Ciemny beż

Kup teraz 

159 zł 

Kup teraz 

Ochraniacz pikowany

Jeans

159 zł 

Ochraniacz pikowany

Szmaragd

Kup teraz 

159 zł 

Obecny czas realizacji zamówienia wynosi 3-5 dni roboczych
   kontakt@uszytefanaberie.pl
(+48) 884 094 844    

Czas dostawy

Formy płatności

Polityka prywatności

Dane firmy

Dane kontaktowe

O nas

Regulamin sklepu

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie

Uszyte Fanaberie Klaudia Byrdy

ul. Rolna 14

34-325 Łodygowice

Polska

NIP: 5532568962

O FIRMIE

OBSŁUGA KLIENTA

ADRES FIRMY